X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site aracılığı ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere dair olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne biçimde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartlara tabidir. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site aracılığı ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Politikası“nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması Ayrs Sistem Teknolojileri LTDadı altında varlık gösteren şirketimiz, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı şahsi bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden istemektedir.

Toplanan bu şahsi bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında Ayrs Sistem Teknolojileri LTD. içeriğinde kullanılmaktadır.

Ayrs Sistem Teknolojileri LTD. adı altında varlık gösteren şirketimiz, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi veya aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla netlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, yalnız resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi durumunda ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olduğu halde dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanmak mümkün. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Ayrs Sistem Teknolojileri LTD adı altında varlık gösteren şirketimiz sorumluluğunda değildir.

Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenilir bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair
Ayrs Sistem Teknolojileri LTD. adı altında varlık gösteren şirketimiz, internet sitesindeki bağlantılar vasıtasıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait internet sitelerinin gizlilik ilkeleri ile ilgili bir garanti vermez, bu nedenden dolayı şahsi olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini önlemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sırasında Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

 

( İletişim)

Gizlilik sözleşmesiy ile ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bölümünü kullanarak bize erişebilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saygılarımızla

 


Top