Teslimat ve İade Şartları

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, hizmet kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade Koşulları

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün. İade etmek istediğiniz ürünün faturası. Müşteri hizmeti satın aldıktan sonra 14 gün içinde koşulsuz olarak ücret iadesi talep edebilir. Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indilir. İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

UYARIDIR!!!!AYRICA Ayrs Sistem Teknolojileri LTD ŞİRKETİNİN FACEBOOK,WHATSAP VS GRUPLARDA FARKLI ŞİRKETLERİN REKLAMLARI BİLEREK YADA BİLMEYEREK PAYLAŞIMI KESİNLİKLE YASAKTIR.İLK OLARAK WHATSAP FACEBOOK GRUBUNDAN ÇIKARILACAKTIR.AKABİNDE DOLAYLI YOLDAN GRUBA GİRİP TEKRARLAYAN KİŞİLERİN BAYİLİK PAKET ÜCRETLERİ TARAFLARINA İADE EDİLMEDEN (BAYİLİK ÜCRETLERİ ÖDENMEDEN)SİSTEMDEN ÇIKARILACAKTIR.