Panele Giriş Formu Siteye Bağlan

Hesabın mı yok? Kayıt Ol

Sosyal Medya Nedir ?

Sosyal Medya Nedir ?

Sosyal medya insanların bir arada toplanıp sanal ortamda bağlantı kurduğu ve birbirleriyle iletişime geçtiği yere verilen addır. Sosyal medya bir site halindedir örneğin facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlar; sosyal medya türüdür. İnsanların birbirleriyle iletişimini arttırması için ve etkileşim oranını yüksek tutmak için bu sosyal ağlar'a katılarak reklam verilir.

 

Sosyal Medyada Reklam Vermek

Sosyal medyada reklam vermek için çeşitli sponsor hesaplarınızın olması gerekmektedir. Örneğin facebook'da reklam vermek için Facebook Reklam hesabınızın olması gerekmektedir. Facebook Reklam hesabınıza bakiye yükleyerek sponsor reklam vererek daha fazla kişiyle etkileşime geçebilirsiniz. 

Facebook reklam hesabınızda yapmış olduğunuz daha önceki reklam işleri sizlerin ilerleyen süreçteki etkileşim sayınızı arttıracaktır. Örneğin 1000tl harcama yapılmış bir hesapla hiç harcama yapmamış bir Facebook Reklam Hesabı aynı tutulamaz. Çünkü harcama yapmış olduğunuz hesabın etkileşim sayısı daha yüksek ve daha kaliteli olacaktır.

Sosyal Medya | DuyuruWeb

Yazıyı Paylaş