Üye Paneli Artık Hersey Elinizin Altında

Kayıt Ol

Domain nedir ?

Domain nedir ? Domain sunucularımızın akılda tutulamayacak olan (**.***.***.**) gibi rakamsal değerleri akılda tutulabilir hale çevirmeye yarayan bir ağ geçitidir. Bu geçitin adını bizler ayarlarız ve sunucumuzia yönlendiririz. Örneğin biz..

Sosyal Medya'da Hesap Güvenliği

Hesap güvenliği nasıl sağlanır ? Öncelikle hesabınızda mail onayınızı ve telefon numaranızı onaylamış olmalısınız. Sebebi ise herhangi bir olası durumda hesabınızın bilgileri kayıt etmiş olduğunuz numaraya ve email adreisine gidecektir. Hesabınızda gerç..

Sosyal Medya Nedir ?

Sosyal Medya Nedir ? Sosyal medya insanların bir arada toplanıp sanal ortamda bağlantı kurduğu ve birbirleriyle iletişime geçtiği yere verilen addır. Sosyal medya bir site halindedir örneğin facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlar; sosyal medya tü..

seo hizmetleri

Arama motoru optimizasyonu, yani seo google ve diğer arama motorlarında sıralama iyileştirme konusunda olmazsa olmaz bir kavramdır. Google, sitelerin sıralamasını yükseltirken belli başlı kavramlara bakmaktadır. Bu kavramlar site içerisindeki özgünlük..

Artık Kalite Bizden

HAKKIMIZDA Ayrs 2006 yılından bu yana, web yönetimini daha basit hale getirmeyi ve kullanıcılara daha fazla güç sağlamayı hedefledik. Araştırmalar ile birlikte süren çalışmalar sonucu Ayrs alt yapısı hazır..